Sempozyumlar

İGEDER (İstanbul Gönüllü Eğitimciler Derneği) 2006 yılında Öğretmenlerin kişisel, mesleki ve sosyal gelişimine katkıda bulunmak amacıyla gönüllü öğretmenler tarafından kurulmuş bir sivil toplum kuruluşudur.

Derneğimiz, Eğitim hizmetlerinin yürütülmesinde değişmez ve asıl unsur olan öğretmenlere, yasalar çerçevesinde imkânlar sunmak, danışmanlık yapmak, uluslararası standartlarda proje geliştirmek suretiyle Türkiye’nin ve insanlığın geleceği olan çocuklarımız ve gençlerimizin eğitimine destek vermek için çalışmaktadır.

Dernek olarak Amacımız, eğitim alanında üstün nitelikli hizmet veren, Türkiye’nin ve dünyanın her yerine yayılmış, geniş kitlelere ulaşmış, eğitim ile ilgili bilimsel araştırma ve raporlar üreten, eğitimde iyi örnekler ile eğitim materyalleri paylaşan özgün bir eğitim hareketi olmaktır.

Derneğimiz bu çerçevede eğitimin gelişmesi için toplantılar, sempozyumlar, zirveler ve çalıştaylar düzenlemektedir. Hem İstanbul’da hem de Türkiye genelinde eğitim hayatımıza ve öğretmenlerimize hizmet sunmaktadır.

Bu güne kadar çeşitli alanlarda 20 den fazla zirve gerçekleştirmiş olan derneğimiz geleceğin eğitim ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak çalışmalarına devam etmektedir.

 

İlgili

Kongreler

Projeler