07 Aralık 2021 Salı

Eğitimde Kahve Molası (Müjdat ATAMAN)

 

EĞİTİMDE KAHVE MOLA’SINA KALDIĞIMIZ YERDEN

İSTANBUL MEDENİYET ÜNİVERSİTESİ İŞBİRLİĞİNDE DEVAM EDİYORUZ
 

 

İGEDER; salgın sonrasında da büyük bir heyecanla eğitime gönül vermiş tüm eğitimcileri ilham verici bir etkinlikle buluşturuyor. Dost meclisinde kahvenizi yudumlarken, bilginin sıcaklığını hissedeceğiniz, eğitimciliğinizi sorgulama fırsatı yakalayacağınız, kendinizi yenileme adına özgün fikirlerle karşılaşacağınız, Eğitim ve Eğitimci dünyanızda yeni ufuklara doğru yelken açabileceğiniz bir tura davet ediyor. Bu heyecan ve istekle İGEDER, İstanbul Medeniyet Üniversitesi İşbirliğinde bu yıl sizleri birbirinden değerli konu ve konuklarla buluşturacağız.

 

Eğitimde Kahve Molası programlarımızın ilkinde Eğitimci Yazar Müjdat ATAMAN’ ı “Gözüme Eğitim Kaçtı” konusu ile 07 Aralık 2021 Salı günü Saat: 18.30’da konuk ediyoruz. İstanbul Medeniyet Üniversitesi ev sahipliğinde; İstanbul Medeniyet Üniversitesi Merkez Kütüphanesi Ziraat Bankası Konferans Salonunda gerçekleştirilecek programımıza tüm eğitimcilerimizi davet ediyoruz.

Not:  Ücretsiz olan programımızdan önce katılımcılara ikramımız olacaktır.  Ayrıca program sonunda katılım belgesi verilecektir.